اخبار داخلی شرکت

برج میلاد تحت پوشش تخصصی ترین بیمه گر سازه های عظیم

روابط عمومی بیمه ملت- برج میلاد ششمین برج بلند تلویزیونی و مخابراتی جهان و نماد تهران نوین که از لحاظ پیچیدگی سازه در ایران بی نظیر است برای چهارمین سال متوالی تحت پوشش بیمه ملت قرار گرفت.

شرکت‌های بیمه دانا و ملت برند گان اصلی صنعت بیمه در سال 95

روابط عمومی بیمه ملت - شرکتهای بیمه دی، دانا، ملت و حافظ، سامان ، ایران معین و آسماری از جمله شرکتهایی هستند که در سال 95 نسبت به سال 94  رشد بالای 50 درصد در تولید حق بیمه داشتند. برنده اصلی این بازار شرکت‌های بیمه دانا و ملت هستند که هرکدام به ترتیب از رشد منفی 2 درصد و منفی 16 درصد به رقم مثبت 65.58 و 63.58 درصد رشد رسیدند که تحول بزرگی در صنعت بیمه ایران تلقی می شود.

آغاز جشنواره فروش "طرح رحمت" در بیمه ملت

روابط عمومی بیمه ملت - شرکت بیمه ملت در جشنواره "طرح رحمت" خود که به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید نیمه شعبان و فطر برگزار می شود؛ از تاریخ 22 اردیبهشت ماه لغایت 5 تیرماه، تخفیف های ویژه ای را برای هموطنان عزیز در نظر گرفته است.

رشد 200 درصدی فروش محصول منحصر بفرد " سپرده زندگی " بیمه ملت

روابط عمومی بیمه ملت- بیمه ملت از رشد 200 درصدی فروش بیمه "سپرده زندگی" بهره برده است. مدیر بیمه های زندگی بیمه ملت با اعلام این خبر، افزود: بدنبال استقبال گسترده متقاضیان از بیمه "سپرده زندگی" بیمه ملت، فروش این محصول با افزایش 200 درصدی مواجه شد.

معرفی محصولات تخصصی بیمه ملت در نمایشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

روابط عمومی بیمه ملت – در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که تا روز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه دایر می باشد؛ بیمه ملت میزبان تولیدکنندگان و صادرکنندگان نفت خام و فرآورده های نفتی در سالن 12 غرفه 331 است.