اخبار داخلی شرکت

اعلام آمادگی بیمه ملت برای پرداخت خسارت آتش سوزی ساختمان پلاسکو

روابط عمومی بیمه ملت - شرکت بیمه ملت ضمن ابراز تأسف از وقوع حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو و ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان عزیز و ابراز همدردی با خانواده های محترم آنان و مصدومان این حادثه غم انگیز آمادگی خود را جهت بررسی و رسیدگی سریع به خسارت زیان دیدگان تحت پوشش اعلام می دارد.

راه اندازی سامانه الکترونیکی اقساط وام بیمه های زندگی

روابط عمومی بیمه ملت- سامانه پرداخت الکترونیکی اقساط وام بیمه های زندگی بیمه ملت راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، از این پس بیمه گذاران بیمه های زندگی جهت سهولت در پرداخت اقساط وام بیمه های زندگی می توانند با مراجعه به سایت بیمه ملت و کلیک بر روی لینک "پرداخت اینترنتی حق بیمه (اقساط)" بصورت اینترنتی اقساط وام خود را پرداخت نمایند.

اولین همایش بزرگ بیمه های زندگی در تهران برگزار شد

روابط عمومی بیمه ملت – اولین همایش بزرگ بیمه های زندگی بیمه ملت با حضور بیش از 160 نفر از نمایندگان بیمه ملت در تاریخ 27/10/95 در شهر تهران برگزار شد.

جشنواره همراه خانواده بیمه ملت آغاز شد

روابط عمومی بیمه ملت- جشنواره همراه خانواده بیمه ملت از تاریخ 95/11/01 آغاز و تا تاریخ 96/01/31 برای خریداران بیمه های زندگی، تخفیفاتی را در رشته های حوادث، آتش سوزی، اتومبیل و درمان تکمیلی خانواده ارائه می دهد.

آرامش در سفر با بیمه ملت

روابط عمومی بیمه ملت- شرکت بیمه ملت، در راستای رشد طرح "آرامش در سفر" بیمه های عمر و حوادث، با شبکه های فروش تخصصی محصولات گردشگری همکاری و محصولات بیمه ای خود را از این طریق ارائه می نماید. به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در همین راستا بعنوان اولین شرکت بیمه، اقدام به همکاری با "سیستم گردشگری راتا" نموده است.