بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

افزایش اعتبار هوده کارت بیمه ملت ویژه بازنشستگان صندوق نفت به 200 میلیون ریال

767 بازدید
 
افزایش اعتبار هوده کارت بیمه ملت ویژه بازنشستگان صندوق نفت به 200 میلیون ریال

مبلغ اعتبار کارت‌ اعتباری «هوده کارت» بیمه ملت ویژه بازنشستگان صندوق نفت از 120 میلیون ریال به 200 میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، بیش از 13هزار بازنشسته صندوق نفت، دارای هوده کارت بیمه ملت هستند که با توافقات انجام شده در جهت افزایش سطح رفاه این عزیزان و خانواده‌های محترم آنها، مبلغ اعتبار کارت‌های مذکور از 120 میلیون ریال به 200 میلیون ریال افزایش یافت.

بازنشستگان صندوق نفت می‌توانند با این کارت از کلیه فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد هوده کارت در سراسر کشور به صورت اقساط تا سقف ۲۰0 میلیون ریال با رعایت شرط سقف قسط ماهانه به مبلغ ۴0 میلیون ریال خرید کرده و مبلغ قسط به ‌صورت خودکار از حقوق ایشان کسر می‌شود.

همچنین امکان ثبت درخواست حضوری و غیرحضوری «هوده کارت بیمه ملت» ویژه بازنشستگان و همسران بازنشسته متوفی صندوق نفت مانند گذشته فراهم است که می‌توانند از طریق مراجعه به «سامانه سما» نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کرده یا در صورت تمایل از طریق مراجعه به دفاتر نمایندگی صندوق نفت در استان‌ها، درخواست خود را ارائه و کارت اعتباری هوده را دریافت کنند.

هوده کارت «کارت اعتباری بیمه ملت» یک کارت اعتباری است که دارنده آن می‌تواند بر اساس مبلغ اعتبار کارت، کالاى مورد نظر خود اعم از انواع لوازم خانگی ریز و درشت‌، صوتی، تصویری، کامپیوتر، موبایل، فرش، مبلمان، پوشاک، انواع مواد غذایی و… را با مراجعه حضورى یا غیر حضورى بدون نیاز به ضامن یا هرگونه وثیقه به‌صورت اقساط خریداری کند.

همچنین با این کارت می‌توان از خدمات مسافرتی و گردشگری، خدمات درمانی (پزشکى، دندانپزشکى و…) به‌‍ صورت اقساط بهره‌مند شد.

لیست فروشگاه‌های طرف قرارداد هوده کارت در وب سایت این شرکت به نشانی www.hoodehcards.com قابل مشاهده است.