بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره؛ شعبه تخصصی بیمه‌های زندگی بیمه ملت در ارومیه افتتاح شد

118 بازدید
با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره؛
 شعبه تخصصی بیمه‌های زندگی بیمه ملت در ارومیه افتتاح شد

طی مراسمی با حضور مدیرعامل، رئیس و نائب رئیس هیئت مدیره بیمه ملت، شعبه بیمه‌های زندگی این شرکت در استان آذربایجان غربی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، شعبه‌ بیمه‌های زندگی این شرکت در ارومیه در مراسمی با حضور علی‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل، داود قاسم‌پور رئیس و محمدتقی چراغی نائب رئیس هیئت مدیره به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

مدیرعامل بیمه ملت در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به عزم مدیران ارشد شرکت برای خدمت رسانی بهتر و دسترسی آسان بیمه‌گزاران به محصولات بیمه‌ای شرکت، گفت: بر این اساس و با موافقت اعضای محترم هیئت مدیره شرکت، شعبه‌ تخصصی بیمه‌های زندگی در استان آذربایجان غربی افتتاح شد و انتظارمان این است که پرتفوی مناسبی برای شرکت در این بخش جذب شود.

وی افزود: در کنار موضوع افتتاح شعبه و به لحاظ تخصصی بودن موضوع، ضرورت آموزش درست نیروی انسانی در جهت جذب پرتفوی بیمه‌های زندگی احساس شد و در این جهت کادر مجرب و آگاه نیز در این استان مشغول کار هستند و قطعا با اقدام امروز دریچه جدیدی برای دستیابی به اهداف شرکت و کسب سهم بازار در حوزه بیمه‌های زندگی گشوده خواهد شد.

یزدان‌دوست تصریح کرد: تلاش شده تا آموزش و توسعه نیروی انسانی با هدف همگامی با تغییرات سازمانی و محیط اجتماعی صورت گیرد تا تک تک افراد بتوانند به‌ طور مؤثر فعالیت‌هایشان را ادامه داده و با حفظ کارایی، اثربخشی حرفه‌ای خود را نیز افزایش دهند.