بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

بیمه خود را با تخفیف بخرید

26 بازدید
بیمه خود را با تخفیف بخرید؛
جشنواره عید تا عید بیمه ملت یک هفته تمدید شد

جشنواره عید تا عید بیمه ملت، با ارائه تخفیف تا سقف ۷۰ درصد در رشته‌های بدنه خودرو، عمر و حادثه، آتش‌سوزی منازل مسکونی و مهندسی به مدت یک هفته تا تاریخ ۲۳ تیرماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر، جشنواره عید تا عید بیمه ملت با ارائه تخفیف‌های ۲۵ تا ۷۰ درصدی در رشته‌های بدنه خودرو، عمر و حادثه، آتش‌سوزی منازل مسکونی و مهندسی برگزار می‌شود.

در این جشنواره، از ۸ تا ۲۳ تیر ماه، مشتریان می‌توانند بدنه خودروی خود را در صورتی که ارزشی بالای یک میلیارد تومان دارد، با تخفیف ۵۰ درصدی بیمه کنند.

بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی هم در روزهای عید قربان تا روز جمعه ۲۳ تیرماه، با تخفیف ۴۵ درصدی تا سقف ۷۰ درصد به مشتریان ارائه می‌شود.

همچنین مشتریان می‌توانند از مزایای بیمه حوادث انفرادی و بیمه تورهای مسافرتی داخلی بیمه ملت با تخفیف ۲۵ درصدی بهره ببرند.

در کنار مشتریان حقیقی، کسب‌وکارها و فعالان حوزه صنعت و اقتصاد نیز می‌توانند در این جشنواره، بیمه مهندسی را با تخفیف ۵۰ درصدی دریافت کنند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره عید تا عید بیمه ملت و خریداری هر یک از این بیمه‌ها با مراجعه به آدرس http://apps.mellatinsurance.ir/AgentsSales/find-agent با هر یک از نمایندگان بیمه ملت در محل زندگی خود تماس بگیرید.