بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

بیمه ملت حامی بزرگترین المپیاد استعدادیابی نوجوانان دوچرخه سوار کشور

165 بازدید
بیمه ملت حامی بزرگترین المپیاد استعدادیابی نوجوانان دوچرخه سوار کشور
 

چهارمین دوره المپیاد کشوری استعدادیابی دوچرخه‌‌سواری با حمایت بیمه ملت از 28 مرداد در مشهد مقدس آغاز ‌شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در چهارمین المپیاد کشوری استعدادیابی نوجوانان دوچرخه سوار کشور که با حمایت بیمه ملت در مشهد مقدس برگزار می‌شود، به برترین نفرات، بیمه‌نامه مسئولیت مدنی دوچرخه‌سواران در قبال شخص ثالث با نام «راه سبز ملت» اهدا خواهد شد.

چهارمین المپیاد استعدادیابی دوچرخه سواران نوجوان کشور به میزبانی هیات دوچرخه سواری استان خراسان در دو گروه 3 روزه مخصوص پسران و دختران متولد سال‌های 1386 تا 1389 در روزهای 28 مردادماه لغایت 2 شهریورماه در بوستان جنگلی غدیر شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود و در پایان هر گروه مجموعا 12 قهرمان پسر، 3 سرپرست استانی پسران و 12 قهرمان دختر به همراه 3 سرپرست استانی دختران، مدال و حکم قهرمانی دریافت خواهند کرد.

در این المپیاد، 4 دوچرخه سوار از هر استان به همراه 3 نفر کادر (شامل سرپرست، مربی و هماهنگ کننده) در گروه دختران و پسران حضور دارند و بیمه ملت با بیمه‌نامه «راه سبز ملت» حامی استعدادهای برتر دوچرخه‌سواری است و این بیمه نامه را رایگان به برگزیدگان مسابقات اعطا خواهد کرد.

بیمه ملت سال گذشته، با طراحی بیمه‌نامه نوآورانه‌ «راه سبز ملت» و دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، این بیمه‌نامه جامع را برای پوشش ریسک‌هایی که دوچرخه‌سواران با آنها روبه‌رو هستند، ارائه کرده است.

بیمه‌نامه راه سبز ملت، با نگاهی 360 درجه به ریسک‌های دوچرخه‌سواران و با انگیزه‌های خود برای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و کمک به رونق هرچه بیشتر دوچرخه‌سواری و پاکی مضاعف هوای شهرهای کشورمان ایران، همگام با محصولات بیمه‌ای به روز در جهان، طراحی و برای نخستین بار در ایران همراه با پوشش‌های تکمیلی جذاب از جمله حوادث شخص دوچرخه‌سوار، خسارت وارد به دوچرخه در اثر حادثه تصادف با وسیله نقلیه موتوری، هزینه‌های نقل و انتقال دوچرخه در صورت عدم امکان حرکت دوچرخه ناشی از حادثه و هزینه‌های دفاع و دادرسی ناشی از دعاوی مرتبط با موضوع بیمه‌نامه را پوشش می‌دهد.

دوچرخه‌سواران می‌توانند با مراجعه به آدرس  http://apps.mellatinsurance.ir/AgentsSales/find-agent  نزدیکترین نمایندگی بیمه ملت به محل سکونت یا محل کار خود را یافته و بیمه‌نامه مسئولیت مدنی دوچرخه‌سواران در قبال اشخاص ثالث را تهیه کنند.