بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

تخفیف 50 درصدی بیمه ملت برای داروسازها

128 بازدید
تخفیف 50 درصدی بیمه ملت برای داروسازها

بیمه ملت به مناسبت فرا رسیدن 5 شهریورماه روز داروساز، بیمه‌های مسئولیت حرفه‌ای و آتش‌سوزی داروخانه‌ها را با تخفیف 50 درصدی به داروسازان ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در «جشنواره داروساز» که به مناسبت 5 شهریور روز بزرگداشت زکریای رازی و روز داروساز برگزار می‌شود، بیمه‌های مسئولیت حرفه‌ای داروسازان و مسئولان فنی داروخانه‌ها با تخفیف 50 درصدی به جامعه پزشکی کشور ارائه می‌شود.

همچنین تخفیف 50درصدی نرخ بیمه‌نامه های آتش سوزی داروخانه ها و نیز تخفیف 10% خرید نقدی این بیمه‌نامه آتش‌سوزی تا پایان شهریور ماه ارائه می‌شود.

این جشنواره از 5 تا 31 شهریور 1402 برگزار می‌شود و پزشکان داروساز و مسئولان فنی داروخانه‌ها می‌توانند علاوه بر بیمه مسئولیت حرفه‌ای داروسازان و مسئولان فنی داروخانه‌ها، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان داروخانه‌ها و بیمه آتش‌سوزی داروخانه‌ها را نیز با تخفیف 50 درصدی تهیه کنند.

پزشکان داروساز و مسئولان فنی داروخانه‌ها در سراسر کشور می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره، با مراجعه به آدرس http://apps.mellatinsurance.ir/AgentsSales/find-agent به هر یک از نمایندگی‌های بیمه ملت مراجعه و این بیمه‌نامه‌ها را تهیه کنند.