بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

راهنمای دریافت گواهی سهام بیمه ملت

راهنمای دریافت گواهی سهام بیمه ملت

1 – ثبت‌نام در سایت سجام
در قدم نخست باید وارد سایت sejam.ir شوید و شماره همراه خود را وارد کنید تا کد برای شما پیامک شود. پس از واردکردن کد ارسالی، شما وضعیت اولیه را پشت سر گذاشتید و در مرحله بعدی، لازم است فرم‌های مربوطه را با اطلاعات صحیح پر کنید.
این اطلاعات، در چند دسته هویتی، ارتباطی، سهامداری، شغلی، مالی و اطلاعات حساب بانکی، تقسیم‌بندی می‌شوند.
بعد از تکمیل مراحل ثبت‌نام در سامانه سجام و پذیرفتن تعهدات استعلام اطلاعات هویتی، اطلاعات کدهای سهامداری و اطلاعات حساب بانکی شخص گرفته‌شده و در صورت تایید کد پیگیری برای شخص پیامک می‌شود، در این مرحله شخص، راستی‌آزمایی شده و شروع از قسمت «ثبت‌نام اولیه» ثبت‌نام را آغاز می‌کنید.
پس از ثبت‌نام در سامانه، یک کد ۱۰ رقمی برای شما پیامک می‌شود که باید با استفاده از آن احراز هویت الکترونیکی را از طریق اپلیکیشن‌های سیگنال، آپ و کارگزاری آشنا انجام دهید و یا با مراجعه به یکی از شعب منتخب دفاتر الکترونیک دولت یا کارگزاری‌ها، مراحل نهایی را انجام دهید تا ثبت اطلاعات شما در سامانه سجام نهایی و احراز هویت شوید.

لینک سایت سجام https://www.sejam.ir

 

2- دریافت گواهی سهام
جهت دریافت گواهی سهام، پس از ثبت‌نام در سامانه سجام سازمان بورس و اوراق بهادار، به سایت درگاه یکپارچه ذی‌نفعان بازار سرمایه با آدرس زیر مراجعه کرده و در قسمت گزارش دارایی‌ها، گواهی تعداد سهام خود نزد بیمه ملت را دریافت کنید.

https://ddn.csdiran.ir/login