بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

رشد 170 درصدی درآمد «هوده کارت» بیمه ملت در سه ماه سال 1402

193 بازدید

بررسی گزارش عملکرد شرکت توسعه ارزش هوده، از شرکت‌های زیرمجموعه بیمه ملت، نشان می‌دهد درآمد این شرکت در بازه زمانی سه ماهه اول سال 1402 با بیش از 67 هزار کارت فعال، 170 درصد نسبت به مدت مشابه سه ماه اول سال گذشته، رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، گزارش عملکرد سه ماهه ابتدایی سال 1402 شرکت توسعه ارزش هوده منتشر شد.

این شرکت که با محصول اصلی خود با نام «هوده کارت»، به عنوان اولین و تنها محصول کارت اعتباری در صنعت بیمه کشور، برای افزایش قدرت خرید، بالابردن سطح رفاه، مدیریت نقدینگى و همچنین ابزار بازاریابی بیمه فعالیت می‌کند، در سه ماهه ابتدایی سال 1402 جمع مشتریان خود را به بیش از 600 سازمان و شرکت خصوصی رسانده است و 900 پذیرنده فعال در سراسر کشور با این شرکت همکاری دارند.

همچنین 67 هزار دارنده کارت فعال هوده کارت، از خدمات شرکت زیرمجموعه بیمه ملت برای خرید بیمه‌نامه، لوازم خانگی و صوتی-تصویری، پوشاک، مواد غذایی، خدمات گردشگری، درمانی، ورزشی و… استفاده می‌کنند.

بر اساس گزارش بیمه ملت، در سه ماه ابتدایی سال 1402، با وجود نوسانات شدید ارزی و کاهش فروش اقساطی، 17 فروشگاه حضوری و اینترنتی به جمع پذیرندگان هوده کارت اضافه شده‌اند و 11 سازمان و شرکت جدید از جمله سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، جمعیت هلال احمر خوزستان، شرکت فراسکو عسلویه، سازمان نظام مهندسی معدن استان آذربایجان شرقی، شرکت سرمایه‌گذاری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی سپه و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، با این شرکت قرارداد امضا کرده‌اند و 3153 کارت اعتباری برای کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد صادر شده است.

گزارش عملکرد شرکت توسعه ارزش هوده نشان می‌دهد، کارمزد بازاریابی این شرکت در سه ماهه ابتدایی امسال، 144 درصد افزایش پیدا کرده و درآمد تضمین اعتباری آن نیز بیش از 440 درصد رشد پیدا کرده است.

همچنین درآمد حاصل از کارمزد بازاریابی 144 درصد، درآمد صدور کارت اعتباری 42 درصد و نیز سایر موارد افزایش پیدا کرده است که موجب رشد 170 درصدی درآمدهای شرکت توسعه ارزش هوده شده است.