بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

اینترنت بیمه

سـبـا مـلـت

ایـنـتـرنت بـیـمـه

 بیمه ملت به منظور دسترسی آسان مشتریان خود به خدمات بیمه‌ای در طول شبانه‌روز، اولین سامانه اینترنت‌بیمه را راه‌اندازی کرده است.

 مشاهده و استعلام بیمه‌نامه‌های صادره توسط بیمه ملت، مشاهده مشخصات هویتی بیمه‌گزاران و دریافت هدایای بیمه‌ای به صورت الکترونیک از امکانات  این سامانه است.

interl-11jpg

  مشتریان گرامی

با ورود به این درگاه می‌توانید به مدیریت بیمه‌نامه‌های خریداری شده خود پرداخته و علاوه بر آن از سرویس فروش اینترنتی بیمه‌نامه و بسیاری از خدمات نوین دیگر بهره‌مند شوید.

مشتریان کارت اعتباری بیمه‌ملت:

در صورتی که شما از مشتریان کارت اعتباری بیمه‌ملت هستید، برای ورود، از کد ملی خود به عنوان نام کاربری و کلمه عبور مورد استفاده در آن سیستم (سیستم اینترنتی کارت اعتباری) استفاده کنید.

مشتریان جدید بیمه ملت:

در صورتی که به تازگی بیمه‌نامه‌ای را خریداری کرده‌اید، پیامکی حاوی متن خوشامدگویی، نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال شده است که با استفاده از آن می‌توانید از خدمات گسترده اینترنت بیمه ملت، بهره‌مند شوید.

سایر افراد:

در صورتی که قصد خرید اینترنتی بیمه‌نامه‌ای را دارید و نام کاربری و کلمه عبور ندارید، ابتدا نسبت به ثبت‌نام و وارد کردن اطلاعات شخصی خود اقدام کنید و پس از تأیید اطلاعات، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که توسط پیامک برای شما ارسال می‌شود، می‌توانید وارد سیستم شده و از مجموعه گسترده خدمات اینترنتی بیمه ملت، بهره‌مند شوید.