بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

پیامک بیمه

سـبـا مـلـت

پـیـامـک بـیـمـه

پس از راه‌اندازی سیستم تلفن‌بیمه و اینترنت‌بیمه در بیمه‌ملت، این شرکت بار دیگر به منظور تسهیل و تسریع در امر خدمت‌رسانی و نیز افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان محترم سرویس پیامک بیمه ملت را راه‌اندازی کرد.

baner-sms

 

 

گفتنی است سیستم پیامک بیمه ملت در حال ارتقا بوده و امکان صدور سایر رشته‌های بیمه‌ای نیز در آینده نزدیک توسط این سیستم امکان‌پذیر خواهد بود. 

مشتریان گرامی؛

شما می‌توانید برای استفاده از خدمات پیامک بیمه ملت، کد ملی خود را به سامانه شماره 02185333 ارسال کنید.

خدمات موجود در این سامانه عبارت است از:

– اطلاع از بیمه‌نامه‌های معتبر؛

بیمه‌گزاران بیمه‌ملت با استفاده از این سامانه، می‌توانند اطلاعات بیمه‌نامه‌های فعال خود را دریافت کنند.

استفاده از مشاوره بیمه؛

استفاده از مشاوره بیمه، خدمتی جدید از بیمه ملت در سیستم پیامک بیمه است که از طریق آن، شهروندان محترم می‌توانند از پشتیبانی مشاوران بیمه‌ملت بهره‌مند شوند. این خدمات توسط مشاوران بیمه‌ملت و از طریق ارتباط تلفنی و یا مراجعه حضوری به متقاضیان ارائه می‌شود.

-خرید بیمه‌نامه حوادث؛

بنابراین؛ برای استفاده و بهره‌برداری از این سیستم، کافی است کد ملی خود را به شماره 02185333 ارسال کنید. پس از ارسال این پیامک، پیامی مبنی بر استعلام بیمه‌نامه یا صدور بیمه‌نامه حوادث یا تماس با مشاور برای شما ارسال می‌شود و بدین‌ترتیب؛ شما بیمه‌گزاران و افرادی که مایل به تهیه بیمه‌نامه حوادث یا دریافت مشاوره بیمه‌ای هستند، می‌توانید با ادامه فرآیند درخواست شده در پیامک، اطلاعات مربوط به بیمه‌نامه‌های موجود خود را دریافت یا درخواست صدور بیمه‌نامه جدید را ارسال کنید یا از فرآیند مشاوره بیمه‌ملت بهره‌مند شوید.

گفتنی است سیستم پیامک بیمه ملت در حال ارتقا بوده و امکان صدور سایر رشته‌های بیمه‌ای نیز در آینده نزدیک توسط این سیستم امکان‌پذیر خواهد بود.