بیمه ملتبیمه ملتبیمه ملت

درباره ما

بیمه ملت در یک نگاه

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۸۲/۰۸/۱۲ با شماره ۲۱۱۲۳۰ و شناسه ملی ۱۰۱۰۲۵۲۶۹۵۱ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۹/۰۴ با مجوز شماره ۲۳۸۶۳ بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران، تـأسیس شـد.
سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس، ۲۰۰ میلیارد ریال بود و در حال حاضر، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ و صورت‌جلسه هیأت‌مدیره مورخ ۹۵/۰۶/۱۹ و تأییدیه شماره ۹۵/۶۰۲/۴۶۰۰۷ مورخ ۹۵/۰۹/۲۱ بیمه مرکزی، به مبلغ ۲۸۵۰ میلیارد ریال رسیده است. . همچنین در مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ افزایش سرمایه شرکت به مبلغ ۳۰،۶۵۷ میلیارد ریال تصویب و در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید.
بیمه‌ ملت با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با به کارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه، گام‌های مؤثری بردارد.
این شرکت توانسته در طول دوران فعالیت خود با انعقاد قراردادهای بزرگ در صنایع مختلف، نقش مهمی در پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زا در کشور داشته باشد. خوشبختانه بیمه‌ملت در سال جاری برای نهمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد که این مهم، گویای توانمندی و حرکت صحیح این مجموعه در جهت مشتری‌مداری، شفافیت و ارائه هرچه بهتر خدمات به آحاد جامعه است.
بیمه ملت منطبق با راهبرد بیمه مرکزی برای توسعه بیمه‌های زندگی و با ارائه محصولات متنوع بیمه عمر برای خانواده‌های ایرانی، توانسته تعداد زیادی از دانش‌آموزان، زنان خانه‌دار و اقشار مختلف را تحت پوشش بیمه‌های زندگی قرار دهد.

برای پرسیدن هر سوالی تماس بگیرید: ۸۵۳۳-۰۲۱
موضوع فعاليت شرکت :

۱- انجام عمليات بيمه‌ای مستقيم در انواع رشته‌هاي بيمه زندگي و غير زندگي بر اساس پروانه‌ فعاليت صادره از سوی بيمه مرکزي ج.ا.ا
۲- قبول بيمه‌هاي اتکايي از موسسات بیمه داخلی، منطقه‌‌اي و بين‌المللي به صورت متقابل و در محدوده مورد تأييد بيمه مرکزي ج.ا.ا
۳- سرمايه‌گذاري از محل سرمايه، ذخاير و اندوخته‌هاي فني و قانوني در چارچوب ضوابط مصوب شورای‌عالی بيمه

مزیت‌های رقابتی بیمه ملت

بیمه ملت

اعضاء هیئت مدیره

photo_2023-12-09_14-17-27

محمد تقی چراغی

نایب رییس هیئت مدیره
photo_2023-12-09_14-17-24

داود قاسم پور دیزجی

رییس هیئت مدیره
photo_2023-12-09_14-17-26

مهدی کشاورز بهادری

عضو هیئت مدیره
photo_2023-12-09_14-17-26 (2)

ابراهیم نوروزی دستگردی

عضو هیئت مدیره

سرمایه انسانی

در شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی وجود نیروی انسانی متخصص و مجرب از ارکان ضروری بوده و ضامن سودآوری و موفقیت در کسب اهداف اساسی آن شرکت است. 

در بازار بیمه نیز شرکت‌های بیمه موفقیت‌های خود را مرهون مدیران و کارکنان متخصص و مجربشان هستند.

 

به طور کلی وجود تجربه، تخصص، انگیزه و برنامه‌َریزی صحیح از جمله عواملی هستند که یک شرکت بیمه را در توسعه فعالیت خود در زمینه جذب پرتفوی، ارزیابی و کنترل ریسک و پرداخت صحیح خسارت کمک می‌کنند.
وضعیت تعداد و ترکیب نیروی انسانی بیمه ملت به تفکیک سن و تحصیلات :

گواهینامه ها و تقدیرنامه ها

آلبوم تصاویر

برای دیدن آلبوم تصاویر بیمه ملت کلیک بفرمایید.